neweargiyim

Ara

giyim-xml-bayiligi

Giderek yaygınlaşan internet ticaretiyle beraber XML entegrasyonu veren firmalar da bir hayli artmış durumda. Elbette hemen her sektöre uygun bir xml tedarikçisi internette mevcut olsa da, uzun zamandır giyim firmaları ön planda desek yalan olmaz. 

Haliyle, yüzlerce tedarikçi giyim firması bulmak mümkün. Tüm bu markalar arasında başınız dönmesin. Giyimin yeni modası NewearGiyim ile tanışın.  

NewearGiyim.com, sürekli genişleyen ve yenilenen ürün yelpazesiyle her zevkten ve her kesimden müşteriye hitap etmeyi hedefliyor. Bu hedefini de “Herkes için ulaşılabilir kalite” sloganıyla besliyor. Hem müşterileri, hem de tedarikçisi olduğu siteleri memnun etmeyi hedefleyen NewearGiyim, E-ticarete yeni bir nefes getirecek diyebiliriz. 

Ürün stoğu ve kargo derdini düşünmeden ürün satışına başlamak ve cazip komisyon oranlarından faydalanmak istiyorsanız NewearGiyim.com tam aradığınız adres. 

Kadın, Çocuk & Erkek Giyim XML Bayilik Sistemi Hakkında

XML Bayilerimizi Destekliyoruz.

NewearGiyim olarak birlikte çalışmış olduğumuz bayilerimizi reklam konusunda destekliyoruz. NewearGiyim ürünleri adına yapılan fatura edilen tüm reklam çalışmalarını komisyonuza eklemektedir.

XML Bayilik Iskonto Oranları

XML bayilik alan firmaların standart iskonto oranı görüşmeler esnasında bildirilecektir.

Aylık 20.000 TL üzeri satış işlemi gerçekleştiren bayilerimiz için özel iskonto oranları belirlenmektedir. 

XML Bayilik Şartları ve Koşullar

Şahıs veya kurumsal firmalar XML Bayilik avantajlarından faydalana bilirler.

Aktif ve belirli bir ciro hedefini yakalamış eticaret sitenizin olması ve XMl Bayilik Hizmet Sözleşmesini ıslak imza ile tarafımıza göndermeniz yeterli olacaktır.

XML Bayisi  kendi sistemine düşen siparişleri NewearGiyim.com.'dan kendilerine verilen özel panelden mağaza kredisi veya kredi kartı ile satın alır.

 

XML Hizmet Bedeli

Xml ücreti hizmet bedeli 1.500 TL alınmaktadır.

Ödemiş olduğunuz 1.500 TL cari hesabınıza alacak olarak tanımlanır ve siparişlerinizi bu bakiye üzerinden gerçekleştirirsiniz.

XML Bayilik sisteminde para iadesi yoktur, bakiyenizi ürün olarak talep edebilirsiniz.

XML Bayilik Sözleşmeleri senelik olarak düzenlenmektedir. 

Cari ödemesi sadece bir defaya mahsus talep edilmektedir, daha sonraki tüm siparişlerde, siparişleri kredi kartı veya banka havalesi ile gerçekleştirebilirsiniz.

XML Bayisi & Komisyonlu Satış Geri İade

Firmanıza iade olarak gelen 'ürünler iade koşullarına uyuyorsa tarafımıza maksimum 15 iş gününde iade yapabilirsiniz. Tarafımıza yapılan iadeler cari hesabınıza kredi olarak tekrar eklenir.

İade işlemlerinde kargo ücretini gönderimlerde ve iadelerde XML Bayisi karşılar. 

XML Bayi Başvuru İşlemleri İçin 
  Lütfen bu bilgileri info@neweargiyim.com adresine eksizsiz olarak gönderiniz.

HAYIRLI SATIŞLAR DİLERİZ.